Αρχική
Leagues
Ομάδες
Ακαδημίες
Παίκτες
Προπονητές
Διαιτητές
Πρωταθλήματα
Α
Α' ΕΠΣΘ
Β
Β
Γ
Γ' ΕΠΣΘ
Κύπελλο
Υποδομών
Ποινές
Transfers
Ιστορία
Περισσότερα
Αρχική
Πρωταθλήματα
Κύπελλο
Υποδομών
Ποινές
Transfers
Ιστορία
Περισσότερα
Leagues
Ομάδες
Ακαδημίες
Παίκτες
Προπονητές
Διαιτητές
Α' ΕΠΣΘ
Β
Γ' ΕΠΣΘ
Α' ΕΠΣΘ Α
Πρόγραμμα
Αποτελέσματα
Βαθμολογία
Ιστορία
Αποτελέσματα 1η Αγωνιστική
14/10/2023
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
16:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
1 : 1
Αναλυτικά
14/10/2023
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
16:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
4 : 0
Αναλυτικά
14/10/2023
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
16:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
0 : 4
Αναλυτικά
14/10/2023
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
16:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
2 : 0
Αναλυτικά
14/10/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
16:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
0 : 1
Αναλυτικά
14/10/2023
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
16:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
0 : 6
Αναλυτικά
14/10/2023
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
19:30
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
3 : 0
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 2η Αγωνιστική
23/9/2023
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
16:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΦΘ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
0 : 1
Αναλυτικά
23/9/2023
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
16:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
1 : 5
Αναλυτικά
24/9/2023
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
1 : 2
Αναλυτικά
24/9/2023
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
2 : 1
Αναλυτικά
24/9/2023
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
6 : 0
Αναλυτικά
24/9/2023
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
2 : 0
Αναλυτικά
25/10/2023
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
16:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΝΕΑΣ ΑΓΧΑΙΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
0 : 1
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 3η Αγωνιστική
7/10/2023
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
16:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
0 : 3
Αναλυτικά
7/10/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
16:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
3 : 0
Αναλυτικά
7/10/2023
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
2 : 5
Αναλυτικά
7/10/2023
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
16:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
0 : 3
Αναλυτικά
7/10/2023
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
17:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
0 : 2
Αναλυτικά
8/10/2023
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
11:30
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΑΓΡΙΑΣ
3 : 0
Αναλυτικά
25/10/2023
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
16:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
0 : 2
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 4η Αγωνιστική
22/10/2023
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
11:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
0 : 0
Αναλυτικά
22/10/2023
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
11:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
1 : 3
Αναλυτικά
22/10/2023
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
11:30
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
1 : 2
Αναλυτικά
22/10/2023
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
14:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
2 : 1
Αναλυτικά
22/10/2023
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
4 : 1
Αναλυτικά
22/10/2023
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
16:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΦΘ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
0 : 5
Αναλυτικά
22/10/2023
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
16:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΠΥΡ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
2 : 0
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 5η Αγωνιστική
28/10/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
16:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
2 : 0
Αναλυτικά
28/10/2023
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
3 : 0
Αναλυτικά
29/10/2023
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:30
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
0 : 1
Αναλυτικά
29/10/2023
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
15:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
0 : 1
Αναλυτικά
29/10/2023
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
0 : 0
Αναλυτικά
29/10/2023
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
5 : 1
Αναλυτικά
29/10/2023
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΑΓΡΙΑΣ
1 : 3
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 6η Αγωνιστική
4/11/2023
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
15:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
1 : 0
Αναλυτικά
4/11/2023
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΦΘ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
1 : 3
Αναλυτικά
4/11/2023
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
18:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
0 : 1
Αναλυτικά
4/11/2023
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
19:30
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
4 : 0
Αναλυτικά
5/11/2023
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
11:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
1 : 5
Αναλυτικά
5/11/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
1 : 1
Αναλυτικά
5/11/2023
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
7 : 0
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 7η Αγωνιστική
11/11/2023
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
2 : 3
Αναλυτικά
11/11/2023
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΦΘ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
1 : 3
Αναλυτικά
12/11/2023
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
3 : 2
Αναλυτικά
12/11/2023
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
5 : 0
Αναλυτικά
12/11/2023
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΑΓΡΙΑΣ
2 : 0
Αναλυτικά
12/11/2023
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
1 : 2
Αναλυτικά
12/11/2023
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
18:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
2 : 2
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 8η Αγωνιστική
18/11/2023
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΑΓΡΙΑΣ
1 : 0
Αναλυτικά
18/11/2023
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
15:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
2 : 3
Αναλυτικά
18/11/2023
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
1 : 0
Αναλυτικά
19/11/2023
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
11:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
0 : 0
Αναλυτικά
19/11/2023
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
11:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
1 : 2
Αναλυτικά
19/11/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
15:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
0 : 0
Αναλυτικά
10/1/2024
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
20:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
Olimpico,
ΒΟΛΟΥ
6 : 0
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 9η Αγωνιστική
25/11/2023
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
0 : 1
Αναλυτικά
26/11/2023
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
15:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
2 : 1
Αναλυτικά
26/11/2023
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
1 : 1
Αναλυτικά
26/11/2023
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
3 : 0
Αναλυτικά
26/11/2023
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΕΡΙΝΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
0 : 2
Αναλυτικά
29/11/2023
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
0 : 4
Αναλυτικά
14/2/2024
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
13:30
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
2 : 0
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 10η Αγωνιστική
2/12/2023
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
15:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
3 : 2
Αναλυτικά
2/12/2023
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
15:30
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΑΓΡΙΑΣ
1 : 1
Αναλυτικά
2/12/2023
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
19:30
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
2 : 1
Αναλυτικά
3/12/2023
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
4 : 0
Αναλυτικά
3/12/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
1 : 1
Αναλυτικά
3/12/2023
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
0 : 1
Αναλυτικά
13/12/2023
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΝΕΑΠΟΛΗΣ,
ΒΟΛΟΥ
1 : 0
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 11η Αγωνιστική
9/12/2023
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΦΘ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
3 : 1
Αναλυτικά
9/12/2023
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
19:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
0 : 2
Αναλυτικά
9/12/2023
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
19:30
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
3 : 1
Αναλυτικά
10/12/2023
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
15:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
2 : 0
Αναλυτικά
10/12/2023
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
15:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
2 : 2
Αναλυτικά
10/12/2023
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
2 : 0
Αναλυτικά
10/12/2023
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
7 : 0
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 12η Αγωνιστική
16/12/2023
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
1 : 2
Αναλυτικά
16/12/2023
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
0 : 0
Αναλυτικά
17/12/2023
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:30
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
1 : 1
Αναλυτικά
17/12/2023
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
4 : 6
Αναλυτικά
17/12/2023
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΑΓΡΙΑΣ
7 : 0
Αναλυτικά
17/12/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
15:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
1 : 2
Αναλυτικά
17/12/2023
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
3 : 0
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 13η Αγωνιστική
6/1/2024
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
15:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
3 : 0
Αναλυτικά
6/1/2024
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
19:30
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
1 : 1
Αναλυτικά
7/1/2024
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
11:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
2 : 5
Αναλυτικά
7/1/2024
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
11:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
2 : 2
Αναλυτικά
7/1/2024
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
15:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
3 : 1
Αναλυτικά
7/1/2024
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
15:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
1 : 1
Αναλυτικά
7/1/2024
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
0 : 2
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 14η Αγωνιστική
13/1/2024
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
4 : 1
Αναλυτικά
13/1/2024
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
0 : 2
Αναλυτικά
14/1/2024
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
2 : 3
Αναλυτικά
14/1/2024
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
3 : 1
Αναλυτικά
14/1/2024
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΦΘ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
0 : 8
Αναλυτικά
14/1/2024
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
0 : 4
Αναλυτικά
14/1/2024
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΡΙΑΣ,
ΑΓΡΙΑΣ
1 : 2
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 15η Αγωνιστική
20/1/2024
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
11:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
5 : 1
Αναλυτικά
20/1/2024
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
15:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
0 : 0
Αναλυτικά
20/1/2024
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
18:30
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
4 : 12
Αναλυτικά
20/1/2024
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
19:30
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
3 : 0
Αναλυτικά
21/1/2024
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
0 : 2
Αναλυτικά
21/1/2024
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
15:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
2 : 1
Αναλυτικά
21/1/2024
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
15:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΓΡΙΑΣ,
ΑΓΡΙΑΣ
1 : 1
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 16η Αγωνιστική
27/1/2024
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΦΘ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
1 : 0
Αναλυτικά
27/1/2024
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
2 : 3
Αναλυτικά
27/1/2024
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
4 : 0
Αναλυτικά
27/1/2024
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
18:30
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
2 : 3
Αναλυτικά
28/1/2024
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
0 : 0
Αναλυτικά
28/1/2024
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
4 : 1
Αναλυτικά
28/1/2024
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
15:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
0 : 0
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 17η Αγωνιστική
3/2/2024
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
0 : 1
Αναλυτικά
3/2/2024
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
0 : 1
Αναλυτικά
3/2/2024
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
15:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
1 : 3
Αναλυτικά
3/2/2024
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
17:30
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
4 : 1
Αναλυτικά
3/2/2024
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
18:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
7 : 1
Αναλυτικά
3/2/2024
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
19:30
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
0 : 0
Αναλυτικά
4/2/2024
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
15:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΑΓΡΙΑΣ,
ΑΓΡΙΑΣ
3 : 1
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 18η Αγωνιστική
10/2/2024
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
2 : 0
Αναλυτικά
10/2/2024
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
15:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
3 : 1
Αναλυτικά
10/2/2024
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
0 : 0
Αναλυτικά
10/2/2024
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
16:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
1 : 1
Αναλυτικά
10/2/2024
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
18:30
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
0 : 1
Αναλυτικά
11/2/2024
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
12:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
3 : 0
Αναλυτικά
23/3/2024
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
19:30
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
4 : 0
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 19η Αγωνιστική
17/2/2024
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
0 : 4
Αναλυτικά
17/2/2024
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
0 : 0
Αναλυτικά
17/2/2024
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
18:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΠΥΡ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
2 : 0
Αναλυτικά
17/2/2024
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
18:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
2 : 1
Αναλυτικά
18/2/2024
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
2 : 3
Αναλυτικά
18/2/2024
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΡΙΑΣ,
ΑΓΡΙΑΣ
3 : 0
Αναλυτικά
18/2/2024
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
15:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
0 : 2
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 20η Αγωνιστική
24/2/2024
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
15:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
3 : 1
Αναλυτικά
24/2/2024
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
2 : 0
Αναλυτικά
24/2/2024
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
19:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
6 : 1
Αναλυτικά
25/2/2024
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
15:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
2 : 0
Αναλυτικά
25/2/2024
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
15:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
0 : 1
Αναλυτικά
25/2/2024
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
15:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
1 : 0
Αναλυτικά
25/2/2024
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
15:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
3 : 1
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 21η Αγωνιστική
2/3/2024
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
15:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
1 : 0
Αναλυτικά
2/3/2024
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
0 : 0
Αναλυτικά
2/3/2024
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
0 : 0
Αναλυτικά
3/3/2024
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
Σκιαθου,
ΣΚΙΑΘΟΥ
0 : 3
Αναλυτικά
3/3/2024
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
0 : 2
Αναλυτικά
3/3/2024
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΦΘ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
1 : 0
Αναλυτικά
3/3/2024
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
0 : 1
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 22η Αγωνιστική
9/3/2024
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
0 : 0
Αναλυτικά
9/3/2024
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
5 : 0
Αναλυτικά
9/3/2024
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
17:30
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
1 : 4
Αναλυτικά
9/3/2024
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
19:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
0 : 1
Αναλυτικά
10/3/2024
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
11:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΓΡΙΑΣ,
ΑΓΡΙΑΣ
7 : 0
Αναλυτικά
10/3/2024
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
15:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
Μαγουλας,
ΒΟΛΟΥ
5 : 0
Αναλυτικά
10/3/2024
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
15:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
0 : 0
Αναλυτικά
30/5/2024
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
00:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
-
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 23η Αγωνιστική
16/3/2024
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
1 : 1
Αναλυτικά
16/3/2024
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
2 : 0
Αναλυτικά
16/3/2024
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
15:30
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
3 : 1
Αναλυτικά
16/3/2024
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
18:30
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
1 : 1
Αναλυτικά
16/3/2024
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
18:30
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
0 : 1
Αναλυτικά
17/3/2024
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
1 : 0
Αναλυτικά
17/3/2024
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
15:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
0 : 0
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 24η Αγωνιστική
30/3/2024
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
15:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
0 : 2
Αναλυτικά
31/3/2024
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
11:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΓΡΙΑΣ,
ΑΓΡΙΑΣ
1 : 2
Αναλυτικά
31/3/2024
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
12:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
2 : 2
Αναλυτικά
31/3/2024
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
3 : 1
Αναλυτικά
31/3/2024
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
12:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
0 : 0
Αναλυτικά
31/3/2024
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
2 : 1
Αναλυτικά
31/3/2024
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
16:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
0 : 2
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 25η Αγωνιστική
6/4/2024
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
7 : 0
Αναλυτικά
6/4/2024
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
16:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
0 : 1
Αναλυτικά
6/4/2024
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
19:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
0 : 4
Αναλυτικά
7/4/2024
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
11:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
1 : 2
Αναλυτικά
7/4/2024
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
11:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΦΘ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
0 : 0
Αναλυτικά
7/4/2024
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
15:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
0 : 0
Αναλυτικά
7/4/2024
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
16:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
2 : 0
Αναλυτικά
Αποτελέσματα 26η Αγωνιστική
13/4/2024
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
1 : 2
Αναλυτικά
13/4/2024
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
0 : 0
Αναλυτικά
13/4/2024
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
2 : 1
Αναλυτικά
13/4/2024
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
19:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
3 : 1
Αναλυτικά
14/4/2024
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
11:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΑΓΡΙΑΣ,
ΑΓΡΙΑΣ
4 : 3
Αναλυτικά
14/4/2024
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:30
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
0 : 3
Αναλυτικά
14/4/2024
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
12:30
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
2 : 3
Αναλυτικά
Σεζόν
2020/21
2021/22
2022/23
ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΦΙΛΤΡΩΝ
Πρόγραμμα 1η Αγωνιστική
14/10/2023
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
16:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
14/10/2023
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
16:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
14/10/2023
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
16:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
14/10/2023
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
16:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
14/10/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
16:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
14/10/2023
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
16:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
14/10/2023
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
19:30
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 2η Αγωνιστική
23/9/2023
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
16:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΦΘ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
23/9/2023
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
16:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
24/9/2023
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
Αναλυτικά
24/9/2023
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
24/9/2023
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
24/9/2023
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
25/10/2023
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
16:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΝΕΑΣ ΑΓΧΑΙΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 3η Αγωνιστική
7/10/2023
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
16:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
7/10/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
16:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
7/10/2023
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
7/10/2023
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
16:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
7/10/2023
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
17:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
8/10/2023
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
11:30
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΑΓΡΙΑΣ
Αναλυτικά
25/10/2023
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
16:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 4η Αγωνιστική
22/10/2023
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
11:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
22/10/2023
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
11:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
22/10/2023
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
11:30
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
Αναλυτικά
22/10/2023
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
14:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
22/10/2023
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
22/10/2023
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
16:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΦΘ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
22/10/2023
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
16:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΠΥΡ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 5η Αγωνιστική
28/10/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
16:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
28/10/2023
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
29/10/2023
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:30
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
Αναλυτικά
29/10/2023
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
15:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
29/10/2023
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
29/10/2023
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
29/10/2023
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΑΓΡΙΑΣ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 6η Αγωνιστική
4/11/2023
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
15:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
4/11/2023
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΦΘ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
4/11/2023
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
18:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
4/11/2023
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
19:30
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
5/11/2023
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
11:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
5/11/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
5/11/2023
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 7η Αγωνιστική
11/11/2023
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
11/11/2023
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΦΘ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
12/11/2023
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
Αναλυτικά
12/11/2023
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
12/11/2023
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΑΓΡΙΑΣ
Αναλυτικά
12/11/2023
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
12/11/2023
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
18:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 8η Αγωνιστική
18/11/2023
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΑΓΡΙΑΣ
Αναλυτικά
18/11/2023
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
15:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
18/11/2023
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
19/11/2023
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
11:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
19/11/2023
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
11:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
19/11/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
15:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
10/1/2024
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
20:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
Olimpico,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 9η Αγωνιστική
25/11/2023
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
26/11/2023
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
15:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
26/11/2023
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
26/11/2023
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
26/11/2023
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΕΡΙΝΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
29/11/2023
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
14/2/2024
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
13:30
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 10η Αγωνιστική
2/12/2023
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
15:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
2/12/2023
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
15:30
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΑΓΡΙΑΣ
Αναλυτικά
2/12/2023
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
19:30
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
3/12/2023
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
3/12/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
3/12/2023
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
13/12/2023
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΝΕΑΠΟΛΗΣ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 11η Αγωνιστική
9/12/2023
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΦΘ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
9/12/2023
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
19:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
9/12/2023
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
19:30
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
10/12/2023
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
15:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
10/12/2023
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
15:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
10/12/2023
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
10/12/2023
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 12η Αγωνιστική
16/12/2023
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
16/12/2023
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
17/12/2023
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:30
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
Αναλυτικά
17/12/2023
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
17/12/2023
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΑΓΡΙΑΣ
Αναλυτικά
17/12/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
15:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
17/12/2023
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 13η Αγωνιστική
6/1/2024
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
15:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
6/1/2024
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
19:30
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
7/1/2024
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
11:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
7/1/2024
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
11:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
7/1/2024
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
15:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
7/1/2024
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
15:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
7/1/2024
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 14η Αγωνιστική
13/1/2024
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
13/1/2024
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
14/1/2024
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
Αναλυτικά
14/1/2024
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
14/1/2024
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΦΘ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
14/1/2024
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
14/1/2024
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΡΙΑΣ,
ΑΓΡΙΑΣ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 15η Αγωνιστική
20/1/2024
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
11:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
20/1/2024
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
15:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
20/1/2024
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
18:30
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
20/1/2024
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
19:30
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
21/1/2024
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
21/1/2024
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
15:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
21/1/2024
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
15:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΓΡΙΑΣ,
ΑΓΡΙΑΣ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 16η Αγωνιστική
27/1/2024
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΦΘ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
27/1/2024
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
27/1/2024
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
27/1/2024
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
18:30
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
28/1/2024
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
Αναλυτικά
28/1/2024
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
28/1/2024
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
15:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 17η Αγωνιστική
3/2/2024
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
3/2/2024
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
3/2/2024
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
15:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
3/2/2024
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
17:30
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
3/2/2024
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
18:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
3/2/2024
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
19:30
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
4/2/2024
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
15:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΑΓΡΙΑΣ,
ΑΓΡΙΑΣ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 18η Αγωνιστική
10/2/2024
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
10/2/2024
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
15:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
10/2/2024
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
10/2/2024
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
16:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
10/2/2024
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
18:30
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
11/2/2024
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
12:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
23/3/2024
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
19:30
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 19η Αγωνιστική
17/2/2024
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
17/2/2024
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
17/2/2024
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
18:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΠΥΡ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
17/2/2024
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
18:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
18/2/2024
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
Αναλυτικά
18/2/2024
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΡΙΑΣ,
ΑΓΡΙΑΣ
Αναλυτικά
18/2/2024
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
15:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 20η Αγωνιστική
24/2/2024
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
15:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
24/2/2024
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
24/2/2024
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
19:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
25/2/2024
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
15:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
25/2/2024
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
15:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
25/2/2024
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
15:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
25/2/2024
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
15:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 21η Αγωνιστική
2/3/2024
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
15:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
2/3/2024
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
2/3/2024
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
3/3/2024
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
Σκιαθου,
ΣΚΙΑΘΟΥ
Αναλυτικά
3/3/2024
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
15:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
3/3/2024
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΦΘ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
3/3/2024
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 22η Αγωνιστική
9/3/2024
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
9/3/2024
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
9/3/2024
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
17:30
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
9/3/2024
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
19:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
10/3/2024
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
11:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΓΡΙΑΣ,
ΑΓΡΙΑΣ
Αναλυτικά
10/3/2024
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
15:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
Μαγουλας,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
10/3/2024
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
15:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
30/5/2024
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
00:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 23η Αγωνιστική
16/3/2024
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
16/3/2024
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
16/3/2024
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
15:30
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
16/3/2024
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
18:30
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
16/3/2024
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
18:30
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
17/3/2024
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
Αναλυτικά
17/3/2024
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
15:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 24η Αγωνιστική
30/3/2024
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
15:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
31/3/2024
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
11:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΓΡΙΑΣ,
ΑΓΡΙΑΣ
Αναλυτικά
31/3/2024
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
12:00
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
31/3/2024
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
Αναλυτικά
31/3/2024
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
12:00
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΣΕΣΚΛΟΥ,
ΑΙΣΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
31/3/2024
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
31/3/2024
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
16:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 25η Αγωνιστική
6/4/2024
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
6/4/2024
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
16:00
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΣΟΥΡΠΗΣ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
6/4/2024
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
19:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ,
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Αναλυτικά
7/4/2024
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
11:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΒΟΗΘ. ΕΑΚ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
7/4/2024
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
11:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ (ΦΘ),
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
7/4/2024
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
15:00
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
7/4/2024
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
16:00
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 26η Αγωνιστική
13/4/2024
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΛΜΥΡΟΥ,
ΑΛΜΥΡΟΥ
Αναλυτικά
13/4/2024
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ,
ΒΟΛΟΥ
Αναλυτικά
13/4/2024
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
13/4/2024
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
19:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ,
ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αναλυτικά
14/4/2024
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
11:00
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
ΑΓΡΙΑΣ,
ΑΓΡΙΑΣ
Αναλυτικά
14/4/2024
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:30
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΣΚΙΑΘΟΥ,
ΣΚΙΑΘΟΥ
Αναλυτικά
14/4/2024
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
12:30
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ,
ΦΕΡΩΝ
Αναλυτικά
Σεζόν
2020/21
2021/22
2022/23
ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΦΙΛΤΡΩΝ
Περισ.
Κατάταξη
Ομάδα
Παιχνίδια
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
Γκολ Υπέρ
Γκολ Κατά
Διαφ. Γκολ
Βαθμοί
1
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
26
22
3
1
72
11
+61
69
2
ΑΣ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’
26
21
2
3
72
16
+56
65
3
Α.Σ. ΠΥΡΑΣΟΣ
26
16
6
4
48
13
+35
54
4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
26
16
5
5
61
26
+35
53
5
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
26
15
5
6
60
24
+36
50
6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
26
10
4
12
27
32
-5
34
7
ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ
26
8
8
10
31
37
-6
32
8
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
26
9
4
13
32
37
-5
31
9
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
26
7
5
14
21
56
-35
26
10
Α.Σ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
26
5
10
11
31
45
-14
25
11
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
26
6
4
16
25
44
-19
22
12
ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
26
5
5
16
21
63
-42
20
13
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
26
5
5
16
21
56
-35
20
14
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
26
3
2
21
30
92
-62
11